Slide 1

Tělocvična Moravský Krumlov:

AUTOŘI PROJEKTU:

Ing. arch. Viktor Drobný

Ing. arch. Martin Kabriel

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU:

Zároveň nabízíme všem potenciálním investorům možnost spolupráce.
Potřebujete také rychle novou levnou tělocvičnu?
Zpracujeme vám nezávaznou nabídku na projekční práce a inženýring.

Jedná se o novostavbu tělocvičny v areálu Výchovného ústavu, dětského domova, základní a střední školy Moravský Krumlov. Projekt pro územní a stavební řízení byl naším ateliérem zajištěn v rekordně krátkém čase 1 měsíce v červnu 2012. Zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení se nám podařilo ještě během dvou následujících měsíců hlavních školních prázdnin. V prosinci 2012 byla vybrána stavební firma, která má do konce května 2013 tělocvičnu realizovat. Pokud se vše podaří, bude v neuvěřitelném čase 1 roku od zahájení projekčních prací tělocvična uvedena do provozu.
Čistý vnitřní rozměr tělocvičny je 40 x 22m. Pro florbal nebo házenou je to rozměr nevyhovující. V rámci pozemku určeného pro stavbu je to však maximum možného. Hlavní zaměření bude na basketbal a volejbal, pro tyto sporty je půdorysný rozměr výce než vyhovující. Světlá výška tělocvičny je také kompromisem mezi požadavky investora a jeho investičními možnostmi. Sociální zázemí je v rámci první etapy minimalizované na 2 šatny s příslušenstvím, WC a nářaďovnu. V druhé etapě výstavby bude možné kapacitu šaten zdvojnásobit.
Ředitel ústavu získal na stavbu tělocvičny 14,5 miliónu Kč, do kterých je nutné se bezpodmínečně vejít. Nám v rámci projektové přípravy se to na 100% nepovedlo ani v projektu pro stavební povolení ani v navazující dokumentaci pro výběr dodavatele. Své však udělala dnešní situace ve stavebnictví, kde se jednotlivé stavební společnosti snaží získat zakázky za jakoukoliv cenu. Vítězná stavební firma  se rámci výběrového řízení do stanoveného finančního limitu překvapivě vešla, a proto nezbývá, než se v rámci kontrolních mechanizmů AD a TDI snažit, aby vše zdárně dopadlo a dobrý standart provedených prací byl při realizaci zachován.

SOUVISEJÍCÍ PROJEKTY

KONTAKT

     info@sportovniprojekty.cz

+420 605 521 796

     +420 222 984 222

    @sportovniprojekty

    sportovniprojekty.cz

    Sportovní projekty s.r.o.
        Sokolovská 87/95
        186 00 Praha 8

         IČO: 27 06 06 59

         DIČ: CZ 27 06 06 59

         IDDS: ej93t5s

NAPIŠTE NÁM